مدیر مجتمع طلای موته خبر داد:

تامین ماده معدنی مناسب در اولویت است

عصر معدن- مدیر مجتمع طلای موته گفت: یکی از مهم ترین برنامه های مجتمع طلای موته خرید ماده معدنی از معادن کوچک و فاقد کارخانه است که این سیاست در سال ۹۵ و ۹۶ اجرایی و جزء برنامه سال ۹۷ نیز تعریف شده است.;

تامین ماده معدنی مناسب در اولویت است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، علیرضا طالاری؛ مدیر مجتمع طلای موته با بیان این مطلب گفت: استراتژی خرید ماده معدنی از معادن کوچک و فاقد کارخانه باعث افزایش تولید، راندمان و حمایت از معادن کوچک و فاقد کارخانه شده و با اجرای این اقدام برای حدود 70 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است.

  وی در ادامه افزود: شروع عملیات اجرایی پروژه مدار آبگیری و استحصال طلا از سد باطله، دریافت پروانه بهره برداری معدن طلای دره اشکی و اکتشاف معدن قرم قرم ازجمله برنامه های سال 97 مجتمع طلای موته است.

  طالاری خاطر نشان کرد: انجام اکتشافات تکمیلی معدن طلای شانق و ساخت ساختمان جهت عملیات اسید شویی تا مرحله تولید شمش برای اتاق طلا از دیگر برنامه های مجتمع در سال 97 است.

  مدیر مجتمع طلای موته در ادامه افزود: مجتمع طلای موته در سال گذشته 602 کیلوگرم شمش طلا با عیار 999 تولید کرد که این رقم در مدت مشابه سال 95 ( 380 کیلوگرم ) 58.4 درصد رشد داشته است.

  طالاری خاطر نشان کرد: میزان تولید مجتمع طلای موته در سال 96 نسبت به برنامه تولید (340 کیلوگرم) 77 درصد افزایش یافته است.

  وی تصریح کرد: راندمان تولید در سال 96، 90 درصد بوده که نسبت به مدت مشابه سال 95 رشد 9.5 درصدی داشته است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
   آخرین اخبار