سعدمحمدی خبر داد:

رشد ۳۳درصدی تولید آند در خردادماه/ فروش ۴۷۷۳ میلیارد تومانی شرکت مس در بهار

عصر معدن- مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: شرکت مس طی خرداد امسال با تولید ۳۱ هزار ۲۵۹تن آند نسبت به برنامه ۲۳ هزار ۶۳۲ تنی موفق شد به رشد ۳۳درصدی دست یابد.;

رشد ۳۳درصدی تولید آند در خردادماه/ فروش ۴۷۷۳ میلیارد تومانی شرکت مس در بهار
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، اردشیر سعدمحمدی با بیان اینکه میزان تولید آند شرکت مس از ابتدای سال جاری تاکنون از رشد 36 درصدی برخوردار بوده است، افزود: این شرکت با تولید 22هزار و 328 تن کاتد نسبت به برنامه 18 هزار 611 تنی خرداد ماه موفق به ثبت رشد 20 درصدی در تولید این محصول شد.

  به گفته وی میزان تولید این محصول هم از ابتدای سال جاری تاکنون با رشد 27 درصدی به رقم 67 هزار و 500 تن رسید که عملکرد بسیار چشمگیری برای شرکت مس محسوب می‌شود.

  تولید بیش از 24 هزار تن مس محتوی معدنی
  مدیرعامل شرکت مس ادامه داد: علاوه بر این شرکت مس در سومین ماه سال جاری موفق به تولید 24 هزار 624 تن مس محتوی معدنی شد که نسبت به برنامه 23 هزار 580 تنی خرداد ماه از رشد 4 درصدی برخوردار شد.

  همچنین میزان تولید مس محتوی معدنی از ابتدای سال جاری با رشد 5 درصدی روبرو بوده است و به رقم 77 هزار و 200 تن رسیده است.

  فروش 1652 میلیارد تومانی
  وی افزود: شرکت مس طی خرداد 1652 میلیارد تومان فروش ثبت کرد که با این میزان فروش جمع درآمد سه‌ماهه نخست سال 1398 به 4773 میلیارد تومان رسید.
  مدیرعامل شرکت مس تأکید کرد: تمام تلاش خود را می‌کنیم که تا پایان سال جاری عملکردی مناسب در حوزه تولید و فروش داشته باشیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
   آخرین اخبار