غریب‌پور در مراسم امضای تفاهمنامه توسعه زیرساخت حمل و نقل معدن تاکید کرد:

لزوم توجه به راهکارهای تامین مالی و جذب سرمایه گذار

عصر معدن- رییس هیات عامل ایمیدرو، در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون حمل و نقل و لجستیک با خانه معدن ایران گفت: یکی از اهداف همکاری میان خانه معدن ایران با فدراسیون لجستیک حمل و نقل این است که راهکار مشترک برای بهبود وضعیت حمل و نقل مواد معدنی تا ارسال بار به خارج کشور و هم افزایی نهادهای مرتبط با بخش حمل نقل ریلی،‌ زمینی و دریایی از جمله اهداف کلان انجام شود.;

لزوم توجه به راهکارهای تامین مالی و جذب سرمایه گذار
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» خداداد غریب پور با بیان این مطلب در ادامه افزود: حضور تشکل ها در این تفاهمنامه سبب تسهیل در تحقق اهداف توسعه ای است و یکی از موارد حائز اهمیت، جلب و جذب سرمایه گذار در این مسیر است.
  به گفته وی، اکنون بر اساس افق 1404 و دستیابی به ظرفیت تولید 55میلیون تن فولاد، سالیانه نیازمند 430 کیلومتر راه آهن جدید هستیم.
  وی گفت: لازم است تا خانه معدن ایران و فدراسیون حمل و نقل و لجستیک به دنبال راهکارهای تامین مالی، جذب سرمایه گذار و روش های مختلف سرمایه گذاری برای اجرای این طرح باشند.
  غریب پورخاطرنشان کرد: همکاری در چارچوب کمک به حل مسائل و مشکلات حمل و نقل و لجستیک مواد معدنی، ارائه راهکارهای مشترک در خصوص بهبود و توسعه شبکه حمل و نقل مواد معدنی ایران به خارج از کشور، هم افزایی و همیاری هرچه بیشتر به منظور مدیریت هرچه بهتر تأمین ماشین آلات مورد نیاز حمل مواد معدنی اهداف این تفاهم نامه است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
     آخرین اخبار