سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد ریالی ذوب‌آهن اصفهان برای جمع‌آوری پساب‌ها

عصر معدن- مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان از سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد ریالی این مجموعه بزرگ صنعتی برای جمع‌آوری پساب‌ها خبر داد.;

سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد ریالی ذوب‌آهن اصفهان برای جمع‌آوری پساب‌ها
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمد صادقی با اشاره به مشکلات کم‌آبی در منطقه ، یکی از راهکارهای برداشت کمتر از زاینده رود را استفاده از پساب ها دانست و اظهار کرد: در این زمینه با سرمایه گذاری انجام شده،مشکل این مجموعه صنعتی رفع خواهد شد. 
  وی تاکید کرد: بیکاری کارکنان ذوب‌آهن هیچ‌گاه مورد نظر ما نبوده و نخواهد بود.
  مدیر مهندسی صنایع مجموعه ذوب‌آهن اصفهان نیز در حاشیه این بازدید با اشاره به اصلاح بازاریابی و فروش و توسعه صادرات ابراز کرد :صادرات 1.152 میلیون تن محصولات فولاد و کسب رکورد صادرات با رشد 78 درصدی تنها بخشی از دستاوردهای این حوزه است.
  مرتضی ربانی ادامه داد: 3 هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد برای تامین سرمایه در گردش از دیگر برنامه‌های مجموعه ذوب‌آهن اصفهان در جهت اصلاح ساختار بازاریابی و فروش است.
  وی اصلاح ساختار فنی کارخانه را یکی دیگر از اقدامات در جهت توسعه این مجموعه بزرگ صنعتی برشمرد و با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های ایجاد شده در طرح توازن کارخانه ذوب‌آهن اصفهان متذکر شد: افزایش بهره‌وری تولید و کاهش هزینه‌ها ، تعریف و اجرای طرح‌ها و اصلاح برخی از ساختارها تنها بخشی از اقدامات ما در این زمینه است.
  مدیر مهندسی صنایع مجموعه ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به رشد اقتصادی این مجموعه در ماه‌های اخیر تصریح کرد: باید عنوان کنیم که دیگر از زیان‌ده بودن خارج شده‌ایم و با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته بالغ بر 820 میلیارد ریال سود خواهیم داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
     آخرین اخبار