رئیس دادگستری شهرستان لنجان:

ذوب آهن اصفهان، توسعه شهرستان لنجان را رقم زده است

عصر معدن- جمشید رضایی رئیس دادگستری و مصطفی مظاهری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنجان به اتفاق جمعی از قضات دادسرا و محاکم حقوقی و کیفری این شهرستان با حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید شرکت با منصور یزدی زاده مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.;

ذوب آهن اصفهان، توسعه شهرستان لنجان را رقم زده است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن»، در این دیدار که جمعی از مدیران ذوب آهن نیز حضور داشتند یزدی زاده با برشمردن آخرین شرایط اقتصادی و تولیدی ذوب آهن گفت:  این شرکت هم اکنون با حدود 55 درصد ظرفیت خود به تولید پرداخته و افزایش میزان تولید شرکت به بیش از سه میلیون تن منوط به فراهم شدن مواد اولیه و از جمله سنگ آهن و تلاش همگانی کارکنان شرکت است و مسلم است که با افزایش تولید ،معیشت کارکنان و تمامی شرکت ها و افراد مرتبط با این صنعت در سطح جامعه  وکشور بهبود یافته و در نتیجه نابسامانی ها و جرایم کاهش پیدا می کند. یزدی زاده همچنین با اشاره به مسئولیت های اجتماعی شرکت به تشریح اقدامات ذوب آهن در جهت کاهش آلایندگی ها در خط تولید کارخانه از جمله آگلومراسیون، کک سازی، کوره بلند و فولادسازی اشاره کرد و یادآور شد: ذوب آهن اصفهان بیشترین هزینه های ممکن را در به کارگیری تجهیزات کاهش دهنده آلاینده ها به کار گرفته و با داشتن 16 هزار هکتار فضای سبز ، دارای بزرگترین جنگل مصنوعی کشور است.
  در ادامه این دیدار جمشید رضایی رئیس دادگستری شهرستان لنجان نیز ضمن ابراز خوشنودی از حضور در ذوب آهن اصفهان از اقدامات مختلف این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی قدردانی کرد و بر تعاملات و همکاری های بیشتر درجهت حل پرونده های  قضایی مرتبط تاکید کرد.
  رضایی با اشاره به توسعه اقتصادی اجتماعی شهرستان لنجان، بخش عمده این توسعه را مدیون صنعت ذوب آهن دانست و گفت: اقدامات زیست محیطی ذوب آهن چشمگیر بوده و موفقیت های به دست آمده در این زمینه مورد توجه و حمایت مردم و مسئولان منطقه قرار گرفته است. لازم است که ضمن گسترش این اقدامات،  اطلاع رسانی مناسب نیز صورت گیرد.
  وی افزود حضور در ذوب آهن و بازدید از شرایط این کارخانه و شنیدن نظرات مدیران آن بر آگاهی، برداشت و قضاوت صحیح تر همکاران قضایی موثر است

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات