تاکید مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان بر حل مشکلات بازنشستگان شرکت

عصر معدن- حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فـــــــــولاد مبــــــــارکه روز چهارشنـــبه ۲۱ آذرماه با اعضای جدیـــــد هیئــــــت‌مدیـــــره کانــــــــون بازنشستگان فولاد مبارکه دیـــــــدار و طی سخنانی اظهار کرد: بازنشستگان به‌عنوان سرمایه‌های اصلی سازمان در ساخت، بهره‌برداری و توسعۀ شرکت فولاد مبارکه اصلی‌ترین نقش را ایفا کرده‌اند.;

تاکید مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان بر حل مشکلات بازنشستگان شرکت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» در این جلسه که معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌ها و معاون نیروی انسانی و سازمان‌دهی فولاد مبارکه نیز حضور داشتند، مهندس عظیمیان ضمن قدردانی از خانواده همکاران بازنشــــسته، تکریم بازنشستــــگان را وظیفه مدیریت شرکت دانست و با تاکید بر ضرورت تداوم ارتباط و همکاری مدیریت شرکت با بازنشستگان عزیز، تصریح کرد: باید در رفع مشکلات معیشتی و درمانی این عزیزان اهتمام بیشتری داشته باشیم.
  وی با اشاره به برخی مشکلات جاری در صندوق بازنشستگی تصریح کرد: باید با همکاری صندوق بازنشستگان به دنبال راهکارهایی باشیم تا مشکلات بازنشستگان در این حوزه رفع شود.
   در این جلسه آقای فاطمی رئیس هیئت مدیره کانون ضمن معرفی سایر اعضای هیئت مدیره تصریح کرد: برگزاری این گونه جلسات با حضور مدیر عامل شرکت حاکی از این است که شرکت فولاد مبارکه اهمیت خاصی برای بازنشستگان محترم و خانواده‌های معزز ایشان قائل است. وی از همکاری های فولادمبارکه در خصوص توجه به بازنشستگان شرکت و ارائه خدمات رفاهی خصوصا در بخش بیمه درمانی تقدیر کرد.
  در ادامه، ایاز اسماعیلی معاون نیروی انسانی و سازمان‌دهی شرکت با بیان اینکه کانون بازنشستگان نقطه اتصال فولاد مبارکه با جامعه معزز بازنشستگان است، از اینکه کانون بازنشستگان تاکنون توانسته است نقش خود را به‌خوبی ایفا کند قدردانی کرد.
  در جریان برگزاری این نشست مدیر عامل شرکت دستورات لازم را جهت پیگیری مسائل و مشکلات برخی از بازنشستگان با صندوق بازنشستگی صادر کردند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر