آزادسازی پهنه اکتشافی"مارکده" چهارمحال و بختیاری

عصر معدن- سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی استان چهارمحال و بختیاری گفت: پهنه اکتشافی "مارکده" استان چهارمحال و بختیاری سیزدهم مهرماه آزادسازی می شود.;

آزادسازی پهنه اکتشافی"مارکده" چهارمحال و بختیاری
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرمعدن» به نقل از شاتا، مهرداد قاسمی دستگردی با بیان این مطلب، افزود: سازمان صنعت، معدن وتجارت استان با مشارکت سازمان‌های زمین‌شناسی و اکتشافات مواد معدنی و ایمیدرو، مطالعات کارشناسی 3 پهنه کانساری در شمال استان چهارمحال و بختیاری را در دست اجرا دارد.

  او تاکید کرد: درهزار و300 کیلومتراز محدوده شمال چهارمحال و بختیاری، مطالعات زمین‌شناسی انجام و کانسارهای فلزی از جمله روی، سرب و مس شناسایی شده است.

  سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون مطالعات اکتشاف مقدمات ایجاد زیرساخت‌های مناطق معدنی و مطالعات شناسایی مناطق مستعد معدنی در پهنه مارکده با مشارکت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در این استان اتمام یافته است.

  قاسمی دستگردی بیان کرد: با توجه به اتمام مطالعات اکتشاف مقدماتی این پهنه و با توجه به ابلاغ معاون امور معادن و صنایع معدنی وزات صمت درخصوص آزادسازی محدوده‌ها و پهنه‌های اکتشافی مندرج در سامانه کاداستر، ثبت محدوده‌های معدنی توسط متقاضیان، از ساعت 11 صبح 13مهرماه امسال امکان پذیر است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
   آخرین اخبار