معاون اقتصادی استاندار یزد:

نابسامانی ارزی مشکل مدیریتی دارد

عصر معدن- معاون اقتصادی استاندار یزد در چهارمین همایش نقش معدن و صنایع معدنی در توسعه کشور گفت: در زمینه مشکلات ارزی باید مدیران با رفتار ویژه وارد عمل شوند.;

نابسامانی ارزی مشکل مدیریتی دارد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر معدن»، علی زینی وند در این همایش اظهار کرد: یزد قدیمی ترین معدن سنگ آهن کشور را دارد اما در شرایط فعلی باید وضعیت خود را بدانیم.
  وی ادامه داد: اینکه چقدر از مواد اولیه کارخانه ها به تحریم ها متصل است  برای ما مشخص نیست. البته ثبت سفارش برای ماشین آلات انجام شده و نیاز است در این وقت محدود برای ورود آنها اقدام شود
  معاون اقتصادی استاندار یزد تصریح کرد: درباره منابع ارزی نابسامانی و مشکل مدیریتی وجود دارد و باید مدیران با رفتار ویژه به میدان وارد شوند.

  زینی وند بیان کرد: جمع بندی شفاف از میزان وابستگی استان به صنایع خارجی تهیه می کنیم و آن را به وزارت صمت ارائه خواهیم داد زیرا ایران بازار بزرگی دارد و هر اندازه امکان مانور بخش خصوصی را بالا ببریم در همان حد ما تاثیر تحریم ها را کم خواهیم کرد.

  وی در ادامه با اشاره به مشکل کم آبی اضافه کرد: دیگر به صنایعی که مصرف زیادی از  آب داشته و آلاینده هستند مجوز داده نمی شود.باید مشکل کمبود آب یزد مدیریت شود.استان یزد در آینده با مدیرت درست مشکل آب نخواهد داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
     آخرین اخبار